Pracownia Fotograficzna Kath

O Pracowni

Pracownia Kath to autorski projekt fotografii motoryzacyjnej, przyrodniczej, biznesowej i architektury wnętrz.

Scrolluj w dół

Cześć! Mam na imię Kasia.

Poznajmy się, zapraszam!

01.

Z wykształcenia archeolog, z powołania i zawodu fotograf i ogrodnik. Jestem miłośniczką wszystkiego, co ma łapy (lub więcej niż dwie nogi) i koła (najlepiej, gdy są starsze ode mnie), górskich wędrówek i zdjęć pod słońce.

350
zrealizowanych sesji
200
sportretowanych samochodów
50
publikacji prasowych

Specjalizacje

Te sesje wykonuję najchętniej

02.
Motoryzacja
100%
Portrety zwierząt
75%
Fotografia krajobrazowa i przyrodnicza
75%
Fotografia wnętrz i architektury
60%
Fotografia produktowa i dla firm
60%

Historia Pracowni

Krótka osobista opowieść o miłości do fotografii

03.

Fotografia fascynowała mnie od dziecka. Pokazywanie w uchwyconym obrazie tego, czego nikt inny nie widział, było dla mnie czystą magią. Fotografia była nie tylko sposobem na zachowywanie wspomnień, ale przede wszystkim na budowanie opowieści o świecie i życiu, opowieści bardzo osobistej. Ten sam temat w kadrze wielu fotografów wyglądałby zupełnie inaczej: tutaj zapraszam Cię do świata przesączonego przez mój obiektyw, zinterpretowanego przez moje spojrzenie.

Z fotografią wiązałam się od dziecka, jednak profesjonalna działalność rozpoczęła się dopiero dekadę temu, od fotografii motoryzacyjnej. Wykonywałam wówczas reportaże z imprez pojazdów zabytkowych. Dzisiaj fotografuję nie tylko samochody: wykonuję zdjęcia dla firm - od wnętrz po sesje zespołu i produktów oraz dla osób prywatnych - takie jak zdjęcia zwierząt domowych lub wnętrz na wynajem czy sprzedaż.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Klienci i opinie

Od kilku lat współpracuję z redakcją magazynu "Automobilista", wykonuję też sesje dla firm motoryzacyjnych i osób prywatnych.

04.

To mówią o mnie osoby, z którymi współpracowałam:

Elżbieta Ciurzyńska, Automobilista

"Kasia nie jest zwykłym fotografem. W obiektywie jej aparatu samochody ujawniają swoje najskrytsze tajemnice, zdradzają swoją duszę. Kasia odsłania to, co ukryte i pokazuje to, co najpiękniejsze w motoryzacji. Na jej zdjęciach samochody żyją i przekazują nam swoje sekrety. Nie wyobrażam sobie „Automobilisty” bez zdjęć Kasi – czytelnicy bym nam tego nie darowali, oni też ją uwielbiają. "

Dorota Kondratowicz, HR & Operations Manager w Skalski Growth

"W Skalski Growth mieliśmy okazję współpracować z Kasią dwukrotnie podczas realizacji sesji firmowych. Zarówno zdjęcia grupowe jak i indywidualne, a także niepozowane zdjęcia z integracji zespołu - wszystkie wykonane były z pomysłem, dbałością o detale i o dobre samopoczucie zespołu podczas trwania sesji zdjęciowej. Otrzymane po opracowaniu przez Kasię zdjęcia są bardzo wysokiej jakości. Kontakt z Kasią - i podczas sesji i w sprawach organizacyjnych - jest czystą przyjemnością.
Bardzo polecam współpracę! "

Regina

"Piękne, nastrojowe, z duszą. "

Spotkajmy się online